SG73P1ETTP76R8F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ETTP76R8F
JLCPCB Part #
C4007698
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS