SG73P2BTTD432J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2BTTD432J
JLCPCB Part #
C4026969
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS