SG73P1JTTD2491D
MFR.Part #
SG73P1JTTD2491D
JLCPCB Part #
C4295581
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS