SG73S2ERTTD123G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD123G
JLCPCB Part #
C5894491
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS