SG73P2BTTD4122F
MFR.Part #
SG73P2BTTD4122F
JLCPCB Part #
C3992781
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS