SG73S2ETTD8662D
MFR.Part #
SG73S2ETTD8662D
JLCPCB Part #
C3952001
Description
-55℃~+155℃ 500mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS