RN73R2ETTD5490C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD5490C50
JLCPCB Part #
C2608434
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS