RN73R2ETTD2463F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2463F50
JLCPCB Part #
C4035757
Description
-55℃~+155℃ 246kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS