SG73P2ETTD1070D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1070D
JLCPCB Part #
C4073028
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS