SG73P2BTTD30R1F
MFR.Part #
SG73P2BTTD30R1F
JLCPCB Part #
C4316239
Description
-55℃~+155℃ 30.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS