RN73H2BTTD8061D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8061D10
JLCPCB Part #
C2563488
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS