SG73P2ATTD30R1F
MFR.Part #
SG73P2ATTD30R1F
JLCPCB Part #
C3956197
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS