RMC1/8-434JTP
MFR.Part #
RMC1/8-434JTP
JLCPCB Part #
C5727273
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS