SG73P2BTTD26R7F
MFR.Part #
SG73P2BTTD26R7F
JLCPCB Part #
C4063766
Description
-55℃~+155℃ 26.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS