RN73H1JTTD7502F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7502F25
JLCPCB Part #
C4296889
Description
100mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS