SG73P2ARTTD202J
MFR.Part #
SG73P2ARTTD202J
JLCPCB Part #
C6221414
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS