WK73R2BTTD78R7F
MFR.Part #
WK73R2BTTD78R7F
JLCPCB Part #
C6751483
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS