SG73P2BTTD23R7F
MFR.Part #
SG73P2BTTD23R7F
JLCPCB Part #
C4339697
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS