SG73P2BTTD2612F
MFR.Part #
SG73P2BTTD2612F
JLCPCB Part #
C4274721
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS