SG732ETTD3R9K
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG732ETTD3R9K
JLCPCB Part #
C4127877
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS