SG73P2BRTTD2612F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD2612F
JLCPCB Part #
C6482198
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS