SLR1TTE3R48D
MFR.Part #
SLR1TTE3R48D
JLCPCB Part #
C4314690
Description
-55℃~+180℃ 1W 3.48Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS