SG73P2BTTD1R40F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1R40F
JLCPCB Part #
C4025685
Description
-55℃~+155℃ 1.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS