SG73P2ATTD14R0F
MFR.Part #
SG73P2ATTD14R0F
JLCPCB Part #
C3961977
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS