SG73G2BTTD3242C
MFR.Part #
SG73G2BTTD3242C
JLCPCB Part #
C6220848
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS