RN732BTTD16R9B25
MFR.Part #
RN732BTTD16R9B25
JLCPCB Part #
C3919566
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS