SG73P2ATTD8253F
MFR.Part #
SG73P2ATTD8253F
JLCPCB Part #
C4115632
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS