SG73S2ATTD8253F
MFR.Part #
SG73S2ATTD8253F
JLCPCB Part #
C4147042
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS