RN732BTTD1140F10
MFR.Part #
RN732BTTD1140F10
JLCPCB Part #
C6982461
Description
-55℃~+155℃ 114Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS