SG73P2ATTD8203F
MFR.Part #
SG73P2ATTD8203F
JLCPCB Part #
C4287628
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS