SG73P2ATTD80R6D
MFR.Part #
SG73P2ATTD80R6D
JLCPCB Part #
C4251686
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS