RN73H2BTTD3241A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD3241A05
JLCPCB Part #
C4281050
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS