RN73R1JTTD1651B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1651B10
JLCPCB Part #
C2564238
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS