WK73R2ATTD333J
MFR.Part #
WK73R2ATTD333J
JLCPCB Part #
C4212905
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS