ERA-6KEB1873V
MFR.Part #
ERA-6KEB1873V
JLCPCB Part #
C4241175
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS