SG73P2ATTD685G
MFR.Part #
SG73P2ATTD685G
JLCPCB Part #
C4028478
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS