HV733ARTTE2803F
MFR.Part #
HV733ARTTE2803F
JLCPCB Part #
C6210073
Description
-55℃~+155℃ 1W 280kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS