RN73R1JTTD5832B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD5832B10
JLCPCB Part #
C4006753
Description
-55℃~+155℃ 100mW 58.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS