SG73P2ATTD681G
MFR.Part #
SG73P2ATTD681G
JLCPCB Part #
C4135342
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS