HV732ATTD2104F
MFR.Part #
HV732ATTD2104F
JLCPCB Part #
C4043148
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS