SG73P2ATTD680G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD680G
JLCPCB Part #
C4259636
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS