RK73G2ATTD5361C
MFR.Part #
RK73G2ATTD5361C
JLCPCB Part #
C6648763
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS