SG73P2ARTTD681G
MFR.Part #
SG73P2ARTTD681G
JLCPCB Part #
C7078558
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS