RN73H2BTTD8162D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8162D25
JLCPCB Part #
C2543017
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS