RN732BTTD15R8C50
MFR.Part #
RN732BTTD15R8C50
JLCPCB Part #
C4129006
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS