RN73H1ETTP2400B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2400B25
JLCPCB Part #
C186122
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 50V 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS