SG73P2ATTD6341D
MFR.Part #
SG73P2ATTD6341D
JLCPCB Part #
C4136921
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS