RN731ETTP1010C25
MFR.Part #
RN731ETTP1010C25
JLCPCB Part #
C4107033
Description
-55℃~+155℃ 101Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS