RN73H2BTTD39R0F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD39R0F25
JLCPCB Part #
C2546862
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS