SG73P2ATTD6340D
MFR.Part #
SG73P2ATTD6340D
JLCPCB Part #
C4113099
Description
-55℃~+155℃ 250mW 634Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS